UAB „S&J Interna“

Tai kvalifikuotų buhalterinės apskaitos ir įmonių dokumentų administravimo paslaugų teikimo įmonė, virš dešimties metų aktyviai dirbanti su Lietuvos ir užsienio valstybių klientais.
Taip pat mūsų įmonė teikia teisinę pagalbą verslo sukūrimo ir plėtojimo klausimais, padeda gauti verslo vizas.
Mūsų tikslas – tapti patikimu ir dėmesingu partneriu klientams, patarėju dokumentų administravimo, buhalterinės apskaitos ir mokesčių klausimais. Tikslui įgyvendinti naudojame pažangią buhalterinės apskaitos programą AGNUM, kuri leidžia patenkinti mūsų klientų poreikius ir lūkesčius.
Sėkmingos veiklos įrodymai – sparčiai didėjantis klientų ratas, augantis užsienio valstybių įmonių susidomėjimas mūsų paslaugomis bei besivystančios, mūsų administruojamos įmonės. Esame savo srities profesionalai ir vertiname savo klientus bei jų rekomendacijas.
Savo veiklą grindžiame šiomis esminėmis vertybėmis – kokybė, profesionalumas, skaidrumas.
Kokybė

Atidžiai kontroliuojame visus procesus nuo įmonės sukūrimo iki buhalterinės apskaitos organizavimo bei įmonės administravimo dokumentų sutvarkymo. Visas paslaugas teikiame laiku, visada laikomės sutartinių įsipareigojimų.

Profesionalumas

Esame subūrę kompetentingų darbuotojų komandą, kuri atsakingai vykdo savo pareigas. Kuriame sąlygas darbuotojų tobulėjimui, kasdien skatiname juos mokytis ir augti. Mokomės vieni iš kitų, kad galėtume savo klientams teikti dar geresnes paslaugas.

Skaidrumas
Mūsų veiksmai matomi ir suprantami mūsų klientams, visą informaciją pateikiame aiškiai ir greitai. Konsultuojame savo klientus apie LR teisės aktų pasikeitimu ir galiojančią tvarką, siūlome tik patikrintus sprendimus, padėsiančius užtikrinti verslo plėtrą.