Svajojate apie laisvalaikį skirtą tik Jums? Bet įmonės buhalterija neduoda ramybės? Leiskite „S&J Interna“ specialistams pasirūpinti viskuo už Jus!

Domina paslaugos kainos? Susisiekite su mumis jau dabar!

Siųsti Užklausą

Buhalterinė apskaita skirstoma į šias rūšis:

  • Buhalterinio valdymo apskaita;
  • kaštų apskaita;
  • finansinė apskaita;
  • mokesčio apskaičiavimas ir apskaita;
  • statistinė apskaita.
Išvardintos apskaitos rūšys yra skirtos aprūpinti įmonės vadovus ir vadybininkus informacija, reikalinga vadybos sprendimams priimti. Taip pat suteikti informaciją akcininkams bei potencialiems akcininkams, kreditoriams, finansų analitikams, ekonomistams bei valstybinėms įstaigoms.
Mūsų tikslas padėti įmonės klientams tinkamai tvarkyti apskaitą taikant bendruosius apskaitos principus, kurie deklaruojami Lietuvos Respublikos įmonių finansinės atskaitomybės įstatyme. Būtent šiais principais yra grindžiamos kiekvienos laisvosios rinkos šalies apskaitos taisyklės.
„S&J Interna“ buhalteriai yra pasiruošę perimti Jūsų įmonės finansus bet kuriuo metu – tiek įsteigus naują įmonę, tiek esant jau veikiančiai įmonei, tiek ją reorganizuojant. Mūsų ilgametė patirtis ir komandos įvairiapusiškumas bei efektyvus darbas padeda pasiekti puikius rezultatus. Galite mumis pasitikėti, nes esame tikri šios srities profesionalai.